Dziś jest piątek, 16.11.2018, imieniny Edmunda, Marii
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » OSP Żdżenice » Aktualności » Zebranie Walne

Zebranie Walne

Zebranie Walne

W sobotę (8 luty) w sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Żdżenicach w gminie Malanów odbyło się walne zebranie druchów podsumowujące 2013 rok.

Druhowie ze Żdżenic, jako jedni z pierwszych w gminie Malanów spotkali się, aby podsumować rok 2013 oraz przedstawić plany na rok 2014.

Aktualnie w szeregi jednostki wchodzi 24 druhów. W 2013 roku zarząd jednostki spotkał się dwukrotnie na posiedzeniu.  Po odczytaniu sprawozdania komisji rewizyjnej zostało poddane pod głosowanie absolutorium dla zarządu. Podczas zebrania została podjęta uchwała o zmianie naczelnika OSP Żdżenice. Obecnie funkcję tą sprawuje druch  Radosław Budka.

Jednostka chce dalej się rozwijać i służyć pomocą w sytuacjach kryzysowych, o czym świadczyć mogą plany oraz oczekiwania, wśród których było m.in. zawnioskowanie zakupu samochodu i wykonanie ogrzewania wewnątrz świetlicy. 

Na spotkanie z lokalnymi druchami przybyli m.in. Piotr Jasiak– z-ca przewodniczącego Rady Gminy w Malanowie, prezes gminny OSP Tadeusz Bortnowski oraz druch Zenon Stefaniak.

 

 


Pozostałe aktualności