Dziś jest sobota, 17.11.2018, imieniny Grzegorza, Salomei
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » OSP Żdżenice » Aktualności » Poświęcenie nowego samochodu strażackiego w OSP Żdżenice

Poświęcenie nowego samochodu strażackiego w OSP Żdżenice

Poświęcenie nowego samochodu strażackiego w OSP Żdżenice

Społeczność Żdżenic i miejscowa OSP wzbogaciły się, m.in. dzięki funduszowi sołeckiemu, o samochód strażacki i altanę przy placu zabaw. W Wielką Sobotę – 26.03. br. – ks. prałat Stanisław Płaszczyk – proboszcz parafii Malanów, dokonał tradycyjnego święcenia pokarmów oraz samochodu i altany. Młodzi strażacy cieszą się na możliwość doskonalenia swoich umiejętności, wszyscy zaś na okazję przyjacielskich spotkań na placu zabaw.

Żdżeniczanie serdecznie dziękują Władzom Gminnym, Radzie Sołeckiej, Księdzu Prałatowi oraz Druhom Strażakom za pomoc w realizacji projektu.

Sołtys

Mariusz Tomaszak


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności